Logo

ESCAL - náradie

  • Firma JAKUM - JÁN KUBAČKA 
  • predáva a distribuuje v rámci celého územia Slovenskej republiky výrobky ESCAL
  • celý sortiment s charateristikami výrobkov, obrázkami, cenami pre neregistrovaných  a registrovaných zákazníkov si môžete pozrieť o objednávať prostredníctvom stránky obchod.bodycolor.sk

 

 

Sme  priamym dovozcom  pneumatického náradia a striekacích pištolí.

 

Rýchlo sme si získali dôveru a spokojnosť mnohých zákazníkov po celom Slovensku.

Špecializujeme sa na distribúciu pneumatických a lakovacích nástrojov. Dovážame striekacie kabíny a prípravné zóny, ktoré zabezpečujú najvyššiu kvalitu maľovania, ako aj rýchlosť a úsporu materiálu. Sme výhradným distribútorom profesionálnych striekacích pištolí a španielskych tlakových nádrží ACOE pre celé územie Slovenska, ktoré splnia očakávania tých najnáročnejších zákazníkov. Náš sortiment zahŕňa polyuretánové hadice a ochranné odevy, ktoré sa široko používajú v lakovaní, tesárstve, strojárstve a automobilovom priemysle.

 

Cieľom našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tovar a služby v súlade s ich očakávaniami. Z tohto dôvodu chceme nielen neustále rozširovať našu obchodnú ponuku o nové výrobky, ale predovšetkým sa sústrediť na kvalitu a inováciu tovarov, ktoré sú už v našej ponuke.

 

Pri našej činnosti sa zameriavame na efektívne a profesionálne služby a klientom ponúkame pomoc a poradenstvo pred aj po predaji.

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk