Logo

HB BODY - autolaky

  • Firma BODY COLOR, s.r.o.
  • predáva a distribuuje v rámci celého územia Slovenskej republiky výrobky HB BODY
  • celý sortiment s charateristikami výrobkov, obrázkami, cenami pre neregistrovaných  a registrovaných zákazníkov si môžete pozrieť o objednávať prostredníctvom stránky obchod.bodycolor.sk

 

Spoločnosť HB BODY SA bola založená v roku 1982 s cieľom vyrábať a distribuovať výrobky pre automobilový priemysel. HB BODY sídli v priemyselnej oblasti Sindos v Solúne v súkromných prevádzkach. Deväťdesiat percent (90%) jej produkcie sa exportuje do sedemdesiatich piatich (75) krajín po celom svete, pričom si drží popredné miesto na gréckom trhu.

PERSONÁL

Spoločnosť zamestnáva 250 zamestnancov - počet sa každým rokom zvyšuje. Existuje pomer dvoch (2) držiteľov vysokoškolského titulu na každých päť (5) zamestnancov. Medzi nimi sú chemici, strojní inžinieri, programátori a ekonómovia.

PODNIKY - INVESTÍCIE.

Spoločnosť HB BODY SA sídli v priemyselnej oblasti Solún a v Aténach na ploche 120 000 m2. Existuje 90 000 m2 chráneného priestoru, z toho 80 000 m² predstavuje sklad a výrobné priestory. Na 10 000 m² sídli ústredie, kreatívny dizajn, výskum a vývoj, kontrola kvality, školiace stredisko so striekacími kabínami a auditórium so 150 miesta,o s kapacitou na automatický preklad do troch jazykov. To je miesto, kde sa školia odberatelia z celého sveta. Investície sa dokončili so všetkými automatizovanými výrobnými linkami a s najnovšou investíciou do továrne na kovovú tlač. Vertikálna integrácia výroby plechoviek je teraz skutočnosťou. Začína to dizajnom štítku našich výrobkov z kreatívneho oddelenia, tlačou kovov, skutočné zhotovenie plechovky a nakoniec jej uloženie v našom automatizovanom robotickom logistickom sklade s kapacitou 7 000 paliet uložených prostredníctvom počítačového systému. Logistický sklad je jedinečný v Grécku a jeden z mála v Európe.

ISO 9001.

V roku 1998 získala spoločnosť HB BODY SA certifikát ISO 9001 od spoločnosti TUV Germany. Táto certifikácia je oficiálnou zárukou zabezpečenia kvality vo vývoji, výskume, výrobe, distribúcii a servise.

V roku 2012 bola spoločnosť ICAP Group, jedinečnou organizáciou, ktorá udeľuje spoločnosti a skupiny - vodcovské spoločnosti, ktoré na základe zverejnených výsledkov oceňujú spoločnosti a skupiny - vodcovské spoločnosti, ocenené ako „Skutočný líder“.

 

 

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk